ZATOR. Powrót koncertów w Energylandii. Na początek gwiazdy lat 80. i 90.

16 stycznia 2019 , aktualizacja: 18 stycznia 2019 03:17
ZATOR. Powrót koncertów w Energylandii. Na początek gwiazdy lat 80. i 90.

Park Rozrywki Energylandia wraca z muzycznymi festiwalami. Na scenie usytuowanej w pobliżu potężnych roller coasterów 28 i 29 czerwca wystąpią największe gwiazdy lat 80. i 90.


- Pierwszego dnia (piątek) podczas 90’s Superstars Festival powrócimy do epoki kaseciaków, a w zasadzie tego, co się na nich słuchało. Wśród przebojów tamtych lat obowiązkowo wymienić należy „It’s My Life” Dr. Albana, którego tego dnia na pewno zobaczymy. Formacja, którą do dziś możemy usłyszeć w wielu stacjach radiowych to Ace Of Base. Ich „Beautiful Morning” powoduje, że nie tylko poranek, ale i cały dzień może stać się naprawdę piękny! Jeszcze piękniejsze będą przeżycia pod sceną, bowiem wystąpi na niej także Layzee Aka – frontmen zespołu MR. President. No to „Coco Jambo” i do przodu! Bo to nie koniec muzycznych doznań na 28 czerwca. Piątkową noc rozjaśnią swym blaskiem Fun Factory - kolektyw, który nie bazuje wyłącznie na swoich wielkich hitach z lat 90-tych, lecz tworzy coraz to nowsze przeboje - przybliża Krystian Kojder, rzecznik zatorskiej Energylandii.Przegląd gwiazd lat 90-tych uzupełni Face Meets Voice Of Milli Vanilli. Fab Morvan oraz John Davis, jeden z głosów Milli Vanilli, połączyli siły w nowym projekcie, tworząc wspólnie Face Meets. Na pewno ze sceny zaśpiewają „Girl You Know It’s True”!

Dzień później podczas 80’s Superstars Festival sięgniemy pamięcią jeszcze dalej, cofając się do lat 80.- W tej muzycznej dekadzie parkiety rozgrzewali tacy artyści jak Savage, twórca ponadczasowego przeboju „Only You”, Sandra, która skradła serca wielu mężczyzn (nie tylko) hitami „Maria Magdalena”, czy „Everlasting Love”; ulubieniec rzeszy kobiet - Francesco Napoli, autor „Balla Ball” i „Marina”, a także Bad Boys Blue, których „You’re A Woman” do dziś pobrzmiewa w naszych uszach - przypomina Kojder.

Sprzedaż biletów na oba wydarzenia już ruszyła w internetowym serwisie Energylandii: http://ticket.energylandia.pl/80-90.


Jak zapewnia rzecznik Energylandii, to nie koniec muzycznych doznań, jakie Park Rozrywki szykuje na ten sezon. Już wkrótce zdradzi, jaki inne festiwale rozświetlą niebo nad małopolskim Zatorem.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy