ZATOR. Największa wodna atrakcja w Europie Środkowo-Wschodniej

21 sierpnia 2017
fot. Energylandia

fot. Energylandia

Kilka dni temu w Parku Rozrywki Energylandia została uruchomiona kolejna atrakcja – Spill Water Anaconda. To największe wodne urządzenie w Europie Środkowo-Wschodniej.


Spill Water Anaconda zagwarantuje niezapomnianą przejażdżkę ogromnymi, dwudziestoosobowymi łodziami wzdłuż trasy pełnej niespodzianek. Na stromych wodospadach wagoniki rozpędzają się do 55 km/h, aby z dużą siłą uderzyć w taflę wody i wywołać spektakularną falę.


-Podczas tego spływu czekają nas dwa zjazdy z wysokości 11 i 17 metrów. Gwarantujemy, że z tej przejażdżki nikt nie wyjdzie na sucho. Idealnie zintegrowane efekty specjalne, atrakcyjność przejazdu oraz eksplozja radości sprawiają, że urządzenia tego typu uwielbiane są przez całe rodziny – mówi Krystian KRIS Kojder, z Parku Rozrywki Energylandia.


Producentem urządzenia jest firma Intamin z Szwajcarii, która od lat specjalizuje się w produkcji największych na świecie urządzeń dla parków rozrywki.


Spill Water Anaconda wyposażona jest w 8 łodzi, dzięki czemu stała się największą atrakcją wodną w Europie Środkowo-Wschodniej.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy