ZATOR. Giganci Sceny w Energylandii. Przeżyjmy to jeszcze raz

20 sierpnia 2019
fot. MP

fot. MP

W weekend 9 i 10 sierpnia w Rodzinnym Parku Rozrywki Energylandia w Zatorze (pow. oświęcimski) odbył się kolejny festiwal muzyczny. Tym razem na scenie pojawili się Giganci Sceny.
Zapraszamy do obejrzenia, krótkiego materiału filmowego oraz zdjęć z tego wydarzenia.Przypomnijmy, że w nadchodzący weekend czeka nas Kings of Hardstyle Festival oraz EDM Energylandia Festival. O których więcej napiszemy w kolejnej aktualności.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy