TYCHY. Tyski Festiwal Disco Polo&Dance – wygraj jeden z 20 biletów!

22 sierpnia 2017
TYCHY. Tyski Festiwal Disco Polo&Dance – wygraj jeden z 20 biletów!
31 sierpnia na Stadionie Miejskim w Tychach zobaczyć będzie można największe gwiazdy muzyki disco polo. Podczas Tyskiego Festiwalu Disco Polo, usłyszycie największe hity m.in. takich zespołów jak Weekend, Andre, D-Bomb, Freaky Boys, Łobuzy, Mig, Czadomen, czy Marcus.


Bilety już od 29 zł, można nabyć online w ebilet.pl. oraz w sklepach Mediamarkt, Saturn i Empik. Na Stadionie Miejskim, czyli w miejscu wydarzenia kasy otwarte są od poniedziałku do piątku od godziny 12 do 18 oraz w soboty od 10 do 14.45.


ROZDAJEMY BILETY

Mamy dla Was do rozdania 20 pojedynczych biletów na Tyski Festiwal Disco Polo&Dance.

Aby wygrać jeden z dwudziestu biletów, należy wysłać swoje imię i nazwisko oraz numer telefonu na adres redakcja@sbl24.pl w temacie wpisując Tyski Festiwal Disco Polo&Dance. Bilety zostaną rozlosowane wśród nadesłanych zgłoszeń w piątek w godzinach popołudniowych. Lista nazwisk zostanie opublikowana w Serwisie Informacyjnym sbl24.pl.


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy