RZYKI. „Zimowe Mistrzostwa o Puchar Pingwina” już w tę niedzielę

06 lutego 2019
fot. organizatorzy

fot. organizatorzy

W najbliższą niedzielę, 10 lutego 2019 r. w Ośrodku „Czarny Groń” w Rzykach koło Andrychowa w godzinach od 12:00 do 16:00 odbędą się „Zimowe Mistrzostwa o Puchar Pingwina”.

Będzie to wydarzenie obfitujące w atrakcje dla dzieci i ich rodziców. Organizatorzy przygotowali ciekawy program, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Dorośli znów będą mogli poczuć się dziećmi, odgrzebać wspomnienia z dzieciństwa i odświeżyć swoje umiejętności rywalizując w konkurencjach sportowych. Natomiast dzieci będą mieć szeroki wachlarz atrakcji , które pozwolą spożytkować im swoją energię i wyszaleć się na śniegu. Warunki pogodowe póki co, są sprzyjające, a Zima rozpieszcza fanów aktywności na świeżym powietrzu.


Na Polanie Aktywnego Pingwina odbędzie niezwykły Piknik. Będzie można tam wziąć udział w konkurencjach takich, jak:

1) Jazda na czas

2) Slalom

W obu przypadkach dozwolone są następujące „pojazdy śnieżne”: sanki, narto-sanki, koła, jabłuszka. Są to zawody adresowane do osób z duchem walki i lubiących rywalizację. Poza konkurencjami będą również inne sposoby na spędzenie wolnego czasu z całą rodziną. Liczne gry i zabawy będą prowadzone przez grupę energicznych i radosnych animatorów, którym nie zabraknie pomysłów, by uczestnicy mile spędzili ten czas. Bo komu zimą nie kojarzy się lepieniem bałwana

Co więcej dla osób żądnych wrażeń zorganizowany będzie „Przejazd na saniach za skuterem”. Taka atrakcja podniesie poziom adrenaliny, wypełni polanę głośnym śmiechem i piskiem zadowolonych saneczkarzy, ale równocześnie będzie ona zorganizowana w sposób bezpieczny, aby zapewnić pełną satysfakcję i komfort. Organizatorzy jednak zastrzegają, iż jazda na skuterze uzależniona jest od warunków pogodowych.

Oprócz wymienionych atrakcji będą również konkursy dla całych rodzin, jednak szczegóły organizator owiał tajemnicą, bo przecież każdy z nas lubi niespodzianki, zwłaszcza takie, które wywołują uśmiech na twarzy i dostarczają wielu przyjemnych wrażeń.

Po zabawach i harcach na śniegu będzie można przykucnąć przy ciepłym ognisku, które rozgrzeje zziębniętych, da możliwość odpoczynku zmęczonym, a dodatkowo wypełni puste brzuchy smaczną kiełbaską. Na świeżym powietrzu wszystko smakuje lepiej i każdy zje z apetytem.

Tak atrakcyjna oferta zachęca do przybycia. Nie ma się co zastanawiać tylko szykować ciepłe czapki, rękawiczki oraz sprzęt sportowy i przybywać na Polanę Aktywnego Pingwina by wspólnie i aktywnie spędzić ten czas.

Komentarze do tej aktualności zostały wyłączone.