REGION. Bundesliga wróciła do zakładów

27 czerwca 2020 , aktualizacja: 29 czerwca 2020 03:47
REGION. Bundesliga wróciła do zakładów
Po długich tygodniach piłkarskiej posuchy kibice z całego świata znów mogą emocjonować się meczami. W połowie maja – jako pierwsza z topowych lig europejskich – do gry wróciła niemiecka Bundesliga. W ofercie legalnych bukmacherów od razu pojawiły się zakłady wzajemne na spotkania Bundesligi oraz liczne promocje, z których mogą korzystać miłośnicy typowania wyników.

Powrót Bundesligi był – i nadal jest – związany z bardzo rygorystycznymi zasadami sanitarnymi. Mecze odbywają się oczywiście przy pustych trybunach, a piłkarze, sztaby szkoleniowe oraz osoby zaangażowane w ich organizację muszą zachować szczególne środki ostrożności. – Na stadionach pojawiają się maksymalnie 322 osoby (wliczając zawodników, trenerów, sędziów, dziennikarzy, kamerzystów, oficerów kontroli dopingowej, stewardów i piłkarzy). Są oni podzieleni na trzy określone strefy – 98 będzie dozwolone na stadionie, 115 na trybunach i 109 na zewnątrz stadionu – czytamy w „Przeglądzie Sportowym”.

Piłkarze nie mogą witać się poprzez uścisk dłoni, przybijać piątek czy ściskać się po strzelonych golach. Jedyną dopuszczalną „cieszynką” jest zetknięcie się łokciami lub butami. Na ławce rezerwowych w trakcie meczów siedzieć mogą wyłącznie sztaby szkoleniowe. Piłkarze siedzą na trybunach – wszyscy muszą mieć założone maseczki. Rozgrywki zgodnie z planem powinny zakończyć się w ostatni weekend czerwca.

Zakłady i promocje na Bundesligę u legalnych bukmacherów

Powrót Bundesligi sprawił, że w ofercie legalnych bukmacherów od razu pojawiły się zakłady wzajemne na mecze - każde spotkanie możemy typować na ponad sto różnych sposobów. Oprócz tradycyjnych zakładów 1x2 na zwycięzcę spotkania do wyboru mamy też zakłady drużynowe, typy under/over na liczbę bramek czy szczególnie chętnie wybierane przez graczy zakłady z handicapem. A to tylko niewielki wycinek z oferty, więc każdy gracz naprawdę ma w czym wybierać!

Wraz ze wznowieniem rozgrywek ligi niemieckiej pojawiły się dedykowane Bundeslidze bonusy oraz promocje, które sprawiają, że typowanie wyników jest jeszcze bardziej atrakcyjne. Oprócz tego na zakłady na niemiecką ekstraklasę można również wykorzystać standardowe bonusy z oferty legalnych buków.

I tak każdy legalny bukmacher oferuje graczom tzw. bonus na start, czyli rodzaj premii przyznawanej za rejestrację w serwisie operatora. W firmie Fortuna bonus powitalny to 100% pierwszej wpłaty do kwoty 1000 zł, zakład bez ryzyka 100 zł oraz freebet 20 zł. Należy jednak pamiętać, by podczas rejestracji aktywować lub wpisać w odpowiednie pole kod promocyjny LEGALSPORT – wówczas zakład bez ryzyka wyniesie aż 125 zł.

Bundesliga Jackpot to promocja przygotowana dla kibiców niemieckich drużyn przez firmę bukmacherską TOTALbet (wymagane konto z kodem afiliacyjnym). Do wygrania jest aż 10 tys. zł! Wystarczy wytypować wyniki wszystkich spotkań danej kolejki (1x2) na kuponie ze stawką wynoszącą dokładnie 10 zł. Jeśli typy okażą się trafne, na konto gracza – oprócz wygranej z kuponu – trafia 10 tys. zł z możliwością dalszej gry lub wypłaty. Uwaga! Jeżeli poprawnie wszystkie wyniki wytypuje więcej niż jeden gracz, 10 tys. zł jest między nich dzielone po równo.

Stawianie kuponów akumulowanych na ligę niemiecką opłaca się również u bukmachera Betclic. W ramach promocji Multi+ operator podnosi wygraną w zależności od tego, ile zdarzeń znajdzie się na kuponie. Jeśli jest ich 5 – wygrana jest wyższa o 7%, jeżeli 6 – o 14%, jeśli 7 – o 20% i tak dalej aż do co najmniej 13 zdarzeń na kuponie i wygranej wyższej o 50%. Jak więc widać, powrót Bundesligi oznacza zarówno emocje sportowe, jak i bukmacherskie.

Wszystkie wymienione firmy posiadają zezwolenie Ministerstwa Finansów na organizowanie zakładów bukmacherskich. Zakłady bukmacherskie mogą uzależniać. Zauważyłeś objawy uzależnienia, skontaktuj się ze specjalistą leczenia uzależnień.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy