POWIAT. Żar będzie lał się z nieba. Alert drugiego stopnia

26 sierpnia 2019
fot. zasoby internetowe

fot. zasoby internetowe

Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenie drugiego stopnia przed upałem w powiecie bieruńsko-lędzińskim.

Ostrzeżenie Biura Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje, iż od poniedziałku od godziny 13.00 do czwartku do godziny 18.00 prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień może wynieść od 30 do 32 stopni Celcujesza. Natomiast w nocy minimalna temperatura wyniesie od 17 do 19 stopni Celcujsza.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy