POWIAT. Podczas akcji „SMOG” zatrzymano 4 dowody rejestracyjne

21 stycznia 2019
POWIAT. Podczas akcji „SMOG” zatrzymano 4 dowody rejestracyjne

W minionym tygodniu na polskich drogach odbyła się akcja pn. „SMOG”. Do ogólnopolskich działań przyłączyli się policjanci z bieruńskiej policji.

Celem działań pn. „SMOG”, jest zwrócenie uwagi na prawidłowy stan techniczny pojazdów i emisję spalin do atmosfery.

Bieruńscy policjanci ruchu drogowego w szczególności sprawdzali pojazdy pod kątem uszkodzenia układu wydechowego i nieprawidłowego działania silnika skutkującego zwiększoną emisję spalin. Przy okazji kontroli, mundurowi sprawdzali dodatkowo ogólny stan techniczny samochodów.

-Kierujący, których pojazdy nie spełniały wymogów określonych przepisami prawa, musieli się liczyć z utratą dowodu rejestracyjnego, który zostanie zwrócony dopiero po usunięciu usterki. W trakcie działań skontrolowano łącznie 35 pojazdów. Policjanci zatrzymali 4 dowody rejestracyjne – informują bieruńscy policjanci.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Widz, 21.01.2019 14:12
Tylko 4? Za krótko trwała akcja