POWIAT. „Kaskadowy pomiar prędkości” – 23 kierowców przekroczyło dozwoloną prędkość

08 stycznia 2020
fot. zyg

fot. zyg

We wtorek w całym kraju policjanci ruchu drogowego prowadzili działania kontrolno-prewencyjne pon. „Kaskadowy pomiar prędkości”. Także policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu przeprowadzili tego typu działania na drogach powiatu bieruńsko-lędzińskiego.

-W trakcie działań policjanci zatrzymali 23 kierowców, którzy przekroczyli dozwoloną prędkość – informuje Katarzyna Skrzypczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

Działania „Kaskadowy pomiar prędkości” w dużej mierze mają charakter prewencyjny. Akcja ma uświadomić kierującym, że nadmierna prędkość to najczęstsza przyczyna tragicznych w skutkach wypadków drogowych.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy