POLSKA. Karnet na narty gratis - 5 miejsc gdzie jest to możliwe!

19 lutego 2019
POLSKA. Karnet na narty gratis -  5 miejsc gdzie jest to możliwe!
Zima to góry i narty. Biały sezon w górach działa co roku w najlepsze! Trudno się oprzeć widokowi skrzącego w słońcu śniegu na szczytach i stokach górskich. Ciężko też nie dać się skusić pewnym zimowym promocjom. Niektóre są naprawdę “freeski”.

Karnet na narty i snowboard gratis to chyba najatrakcyjniejsza zimowa promocja, o jakiej można usłyszeć. Aż 5 stacji narciarskich już po 25 lutego zaprasza na swoje stoki w ramach FreeSKI - karnet za darmo. Miłośnicy tych sportów chętnie przyjeżdżają na dużo mniej zatłoczone stoki i szusują, korzystając dalej z zimy. Dzieje się tak w całej Polsce. FreeSKI doskonale się sprawdza w województwie małopolskim (Kasina SKI w Kasinie Wielkiej, Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju, Czarny Groń w Rzykach), śląskim (Skolnity w Wiśle) i warmińsko mazurskim (Kurza Góra w Kurzętniku). Ten program sprawa, że w stacjach toczy się zimowe życie aż do ostatniego śniegu. Żeby otrzymać darmowy karnet, wystarczy wybrać się na narty na minimum dwa dni i zarezerwować nocleg, który znajduje się w tej bazie: https://freeskihotele.pl/. To bardzo proste! Propozycje noclegowe są tak zróżnicowane, że absolutnie każdy znajdzie tu coś dla siebie: i ten, kto szuka czterogwiazdkowego hotelu ze SPA, i ten, który woli czyste, klimatyczne kwatery prywatne.

Wszystkie stacje, to ośrodki z grupy stacji narciarskich z Pingwinem w logo - prężnie rozwijającej się sieci, dysponującej stokami doskonale utrzymanymi, naśnieżanymi, oświetlanymi (wszystkie oferują nocne zjazdy w wyjątkowej atmosferze), oferującej pełne i bogate zaplecze (szkoły narciarskie, instruktorzy, serwis, wypożyczalnia sprzętu, przechowalnia, regionalne punkty gastronomiczne, nowoczesne wyciągi i koleje, darmowe busy z parkingu). Każda z nich ma też specjalnie przygotowane atrakcje dla dzieci, a także różne punkty dodatkowe. Warto choćby przejrzeć każdą z nich. Opisy, galerie, promocje, wydarzenia, obecna oferta noclegowa z darmowym karnetem - wszystko to jest w jednym miejscu, dlatego tak chętnie poszukujący noclegu korzystają z www.freeskihotele.pl. Szukają noclegu i odpowiedniego dla siebie kierunku. A jakie są do wyboru? Wachlarz jest całkiem szeroki. Mówimy bowiem o 5 stacjach.


Czarny Groń w Rzykach k. Andrychowa (woj. małopolskie, na granicy z woj. śląskim) to stacja licznie odwiedzana przez turystów z całej Polski. A to za sprawą pięknego położenia w Beskidzie Małym i perfekcyjnie przygotowanych stoków.. Kompleks Czarny Groń to cztery dośnieżane, oświetlone trasy zjazdowe oraz obszerna sprawnie działająca infrastruktura. Dla miłośników białego szaleństwa są to: Tiger Snowpark, eventy, zawody sportowe, certyfikowana szkoła narciarstwa i snowboardu. Na terenie znajduje się wiele atrakcji, choćby lodowisko czy Oberża, w której można zasmakować staropolskich dań w iście średniowiecznym anturażu. To atrakcja zarówno dla dorosłych, jak i dla dzieci. W Rzykach nuda się nie uda!


Stacja Skolnity w Wiśle (woj. śląskie) jest wyjątkowym miejscem ze względu na lokalizację. Skolnity znajduje się dosłownie w samym centrum miasta! Dolna stacja kolei linowej znajduje się naprzeciwko głównego deptaku i rynku, obok kompleksu małych skoczni narciarskich. Do dworca PKP Wisła-Uzdrowisko i dworca autobusowego jest niespełna 700m. Skolnity nazywany jest “Dachem Wisły”. Rzeczywiście! Widoki z jego stoków są niesamowite. Nowoczesne wyposażenie stacji, darmowa ośla łączka, zmodernizowana w 2018 roku infrastruktura i właśnie ten klimat w sercu Wisły - to najważniejsze elementy, które przyciągają turystów zarówno w sezonie, jak i po nim.


Kasina SKI w Kasinie Wielkiej to najdłuższy i położony najbliżej Krakowa, dośnieżany i oświetlony stok narciarski (z czterema trasami, w tym zielona), określany jako średnio trudny. Wyjazd na stację górną (900 m.n.p.m.) trwa niespełna 5 minut. Bardzo cenią sobie tą stację narciarze, którzy nie lubią łatwych zjazdów. Jego cechą charakterystyczną jest jednolite pochylenie (21%) na całej długości tras oraz szlaki zjazdowe prowadzące przez las , co oznacza wyśmienitą jazdę zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych narciarzy.


Słotwiny Arena w Krynicy Zdroju to stacja, w której zawsze coś się dzieje . Bardzo atrakcyjnym, zakątkiem tego małopolskiego miasta, położonym w Beskidzie Sądeckim, są właśnie Słotwiny, oddalone od centrum o około 3 kilometry. Stacja Słotwiny Arena, dysponuje aż dwunastoma różnymi trasami zjazdowymi dla narciarzy i snowboardzistów. Na jej terenie została uruchomiona nowa, sześcioosobowa, wyprzęgana kolej “Słotwinka” firmy Doppelmayr, której przepustowość wynosi 3 000 narciarzy na godzinę. Będzie to już druga kolej krzesełkowa na terenie obiektu, która będzie obsługiwać ponad 6,5 kilometrów tras znajdujących się w Krynicy. Na terenie ośrodka odbywają się liczne zawody narciarskie, snowboardowe i imprezy zimowe, jak Gymkhana czy Splash.


Kurza Góra w Kurzętniku (w województwie warmińsko-mazurskim) to największy ośrodek narciarski w Polsce północnej. Możemy tam skorzystać z dwóch tras, w tym z najdłuższej w tej części kraju. Na Kurzej Górze powstaje również największy kompleks zjeżdżalni tubingowych w Europie. To miejsce z wyjątkowym klimatem na zimowej mapie Polski!

Możesz swoim Gościom wręczać, razem z kluczem do pokoju, karnet gratis. Zobaczysz, jaką da Ci to satysfakcję i jak szybko oni wrócą. Ponieważ dołączenie do FreeSKI jest korzystne i łatwe, szkoda tego nie wykorzystać! Szczególnie że ten czas, kiedy narciarze i turyści będą szukać takich ofert i będą na to zwracać uwagę - lada moment się rozpocznie!FreeSKI doskonale funkcjonuje w wielu europejskich kurortach, a w Polsce z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem - zarówno wśród narciarzy, jak i wśród hotelarzy.

Jeśli prowadzisz hotel, jesteś menedżerem pensjonatu lub właścicielem domu gościnnego i chcesz dołączyć do programu FreeSKIhotele to zapraszamy do kontaktu: kontakt@freeskihotele.pl lub tel. 789 402 133.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy