PIŁKA NOŻNA. Podsumowali miniony rok

09 stycznia 2020
Sportowcem roku w Bieruńskiej Akademii Piłkarskiej "Gol" uznano Jakuba Kempnego. Fot. golbierun.pl

Sportowcem roku w Bieruńskiej Akademii Piłkarskiej "Gol" uznano Jakuba Kempnego. Fot. golbierun.pl

W Bieruńskiej Akademii Piłkarskiej "Gol" uroczyście podsumowano miniony rok. Ostatnie dwanaście miesięcy były bardzo udane dla zawodniczek i zawodników z Bierunia.

Sportowcem roku został wybrany 15-letni Jakub Kempny, zaś ubiegłorocznym odkryciem uznano Błażeja Bielę (rocznik 2010). Z kolei miano "Przyjaciel Roku 2019" przyznano Andrzejowi Makarańskiemu.

Wyróżniono także piłkarki i piłkarzy w poszczególnych rocznikach. Indywidualne nagrody otrzymali: Kamil Malcharek (rocznik 2003), Kay Dziędziel (2004), Wojciech Tomala (2005), Nikola Parusel (2006), Bartosz Kowalczyk (2007), Witold Myalski (2008), Dominik Szczepanek (2009), Miłosz Kamieński (2010), Borys Stolecki (2011) i Zuzanna Bubula (2012).

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy