PIŁKA NOŻNA. Lędzinianie szlifują formę

01 lipca 2020
Nowy sezon śląskiej okręgówki (grupa piąta) z udziałem aż dziewiętnastu drużyn wystartuje w drugiej połowie lipca. Fot. (png)

Nowy sezon śląskiej okręgówki (grupa piąta) z udziałem aż dziewiętnastu drużyn wystartuje w drugiej połowie lipca. Fot. (png)

Piłkarze MKS-Lędziny przygotowują się do startu sezonu 2020/21. Pierwsze mecze o ligową stawkę planowane są w drugiej połowie lipca. Póki co, lędzinianie szukają optymalnej formy w spotkaniach kontrolnych.

Podopieczni Adriana Napierały wznowili przygotowania po okresie przymusowej pauzy związanej z pandemią koronawirusa w drugiej połowie maja. Pierwszym sparingpartnerem był reprezentant okręgówki (grupa czwarta) z Brudzowic. Lędzinianie przegrali z Niwami 1:2, a autorem honorowego trafienia był Sebastian Rzepa.

Z kolei w sparingu z beniaminkiem piątej ligi - Burzą Borowa Wieś urządzili sobie strzeleckie fajerwerki, zwyciężając aż 6:0. Dwukrotnie na listę strzelców wpisał się Grzegorz Kostrzewa, a po jednym golu dorzucili Patryk Czudaj, Łukasz Malicki, Sebastian Rzepa oraz Kamil Ingram.

W nadchodzący weekend rywalem MKS-u Lędziny będzie JUWe Tychy Jaroszowice. To przedstawiciel tyskiej klasy A. W swoim ostatnim sprawdzianie JUWe zremisowało na swoim terenie z Sokołem Wola 4:4.

W rozgrywkach śląskiej okręgówki (grupa V) sezonu 2020/21 wystartuje aż dziewiętnaście ekip. Awans z klas A uzyskało czterech beniaminków (Pionier Pisarzowice, Przełom Kaniów, ZET Tychy i GTS Bojszowy). Zabraknie Iskry Pszczyna, która awansowała do IV ligi.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy