PIŁKA NOŻNA. Lędzinianie mają ochotę na fotel lidera

27 sierpnia 2019
W sobotę i niedzielę kolejna dawka futbolowych emocji na piątoligowych boiskach. Fot. (png)

W sobotę i niedzielę kolejna dawka futbolowych emocji na piątoligowych boiskach. Fot. (png)

Dwa zwycięstwa i dwa remisy - tak wystartowali piłkarze MKS-u Lędziny w piątoligowych rozgrywkach (grupa V). Lepszy jest tylko Pasjonat Dankowice, który w czterech grach "ugrał" o punkt więcej. Czy lędzinianie rozsiądą się w wygodnym fotelu lidera już po najbliższej serii.

MKS rozpoczął sezon od wygranej na własnym obiekcie z Ogrodnikiem Cielmice 3:2. Później zremisował na wyjeździe z ŁKS-em Łąka 2:2, by następnie podzielić się punktami z Bestwiną. W trzeciej kolejce w Lędzinach odnotowano bezbramkowy remis. Wreszcie w ostatniej serii przyszła wygrana nad LKS-em Wisłą Wielką 1:2.

Najbliższym rywalem wicelidera z Lędzin będą Czarni Jaworze. To spotkanie rozegrane zostanie 31 sierpnia w Lędzinach (początek o godz. 17). Czarni to zespół środka tabeli i to gospodarze będą faworytem tego pojedynku. Z kolei lider z Dankowic zagra w najbliższą sobotę u siebie z LKS-em Łąka.

Zestaw par V kolejki piątej ligi (grupa V):
MKS LĘDZINY - Czarni Jaworze (sobota, godz. 17)
Iskra Pszczyna - LKS Bestwina (sobota, godz. 17)
Pasjonat Dankowice - LKS Łąka (sobota, godz. 17)
LKS Rudołtowice-Ćwiklice - Ogrodnik Cielmice (sobota, godz. 17)
LKS Studzienice - BKS Stal Bielsko-Biała (sobota, godz. 17)
KS Bestwinka - PIAST BIERUŃ NOWY (niedziela, godz. 16)
Rekord II Bielsko-Biała - Sokół Wola (niedziela, godz. 16)
MRKS II Czechowice-Dziedzice - LKS Wisła Wielka (niedziela, godz. 16)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy