PIŁKA NOŻNA. Czy w tym sezonie piłkarze wrócą na boiska?

20 kwietnia 2020
W celu przeciwdziałaniu epidemii Polski Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze ligowe do 26 kwietnia włącznie. Fot. (png)

W celu przeciwdziałaniu epidemii Polski Związek Piłki Nożnej odwołał wszystkie mecze ligowe do 26 kwietnia włącznie. Fot. (png)

Futbolowych pytań jest bez liku. Piłkarscy kibice zastanawiają się czy sezon 2019/20 zostanie dograny i kiedy dojdzie do wznowienia rozgrywek? Nikt tak naprawdę nie zna na nie odpowiedzi.

Opóźniona inauguracja wiosennych rozgrywek piłkarskich niższych lig już w maju. To najbardziej optymistyczny z możliwych scenariuszy. Oficjalnie zarząd Polskiego Związku Piłki Nożnej poinformował o odwołaniu wszystkich rozgrywek piłkarskich w kraju do 26 kwietnia.

To oczywiście termin umowny, który w każdej chwili może ulec zmianie. Futbol niestety jest teraz na odległym planie. Decyzja PZPN skutkuje odwołaniem wszystkich rozgrywek seniorów na Górnym Śląsku od czwartej ligi aż po klasę C.

Odwołane są także rozgrywki kobiece, młodzieżowe i dziecięce oraz mecze kontrolne. Nie ma też obecnie możliwości rozgrywania futbolowych turniejów. W maju być może ruszy polska ekstraklasa (najpewniej bez udziału kibiców), ale co z niższymi ligami?

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy