MIĘDZYRZECZE. Dachowanie na Międzyrzecznej. Kierującej nic się nie stało

30 czerwca 2020
fot. 112Tychy.pl

fot. 112Tychy.pl

W poniedziałkowe popołudnie, około godziny 16.30 na ulicy Międzyrzecznej w Międzyrzeczu doszło do groźnie wyglądającej kolizji drogowej.

-Jadąca nissanem w kierunku Pszczyny 58-letnia mieszkanka Studzienic nie dostosowała prędkości do panujących warunków drogowych i na łuku jezdni, która była śliska po obfitych opadach deszczu, utraciła panowanie nad pojazdem. W wyniku tego zjechała na przeciwległy pas jezdni, a następnie samochód dachował – informuje Katarzyna Skrzypczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

Kierująca była trzeźwa i na szczęście nie doznała obrażeń ciała. Została ukarana mandatem i otrzymała punkty karne.

-Apelujemy o ostrożność i rozsądek za kierownicą, a także dostosowanie prędkości do panujących warunków na drodze. Przestrzeganie przepisów ruchu drogowego pozwoli bezpiecznie dojechać do celu – podkreśla Katarzyna Skrzypczyk.

Zobacz także

28.06.2020, 18:18 LĘDZINY. Powitali lato 2020 0

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy