LĘDZINY. W Urzędzie Miasta można podziwiać szopki wykonane przez najmłodszych

08 stycznia 2020
fot. UM Lędziny

fot. UM Lędziny

Konkurs Międzygrupowy Rodzinny na Szopkę Bożonarodzeniową został przeprowadzony w Miejskim Przedszkolu z Oddziałami Integracyjnymi nr 1 w Lędzinach.

W konkursie udział wzięły dzieci wraz rodzicami. Celem konkursu było propagowanie tradycji związanych ze Świętami Bożego Narodzenia, zacieśnianie więzi rodzinnych podczas wspólnych prac plastycznych, rozwijanie kreatywności i twórczości, a także stwarzanie możliwości zaprezentowania zdolności plastyczno-konstrukcyjnych.

W okresie świątecznym szopki można było oglądać w Kościele Matki Bożej Różańcowej w Lędzinach. Aktualnie prace można podziwiać w holu Urzędu Miasta Lędziny.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy