LĘDZINY. Policjanci uratowali nastolatkę. Młoda kobieta mogła zamarznąć

07 stycznia 2020
LĘDZINY. Policjanci uratowali nastolatkę. Młoda kobieta mogła zamarznąć

Kilka dni temu policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu patrolowali w godzinach wieczornych ulicę Stadionową w Lędzinach. W pewnym momencie mundurowi zauważyli nastolatkę, która nieprzytomna i mocno wyziębiona leżała w zaroślach. Młoda kobieta nie miała na sobie kurtki, mimo ujemnej temperatury.

Funkcjonariusze udzielili nastolatce pomocy przedmedycznej oraz okryli ją kocem przed dalszym ochłodzeniem. Na miejscu pojawiło się pogotowie ratunkowe, które zabrało nastolatkę do szpitala.

-Nie pozostańmy obojętnymi i reagujmy na cudzą krzywdę. To szczególnie ważne właśnie teraz, w okresie zimowym, gdzie jeden nasz telefon może uratować ludzkie życie. Wystarczy zadzwonić pod numer 112 lub 997, by wezwać policję i pomóc – apelują policjanci.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy