LĘDZINY. Odbierz bezpłatną wejściówkę na koncert zespołu Oberschlesien

21 października 2017
LĘDZINY. Odbierz bezpłatną wejściówkę na koncert zespołu Oberschlesien
W ostatnią sobotę listopada w sali widowiskowej „Piast” w Lędzinach wystąpi zespół Oberschlesion. Wstęp na koncert jest wolny. Trzeba jednak odebrać wcześniej bezpłatną wejściówkę. Bilety odebrać można w Miejskim Ośrodku Kultury przy ulicy Hołdunowskiej 39 od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00-17.30.


Jeśli zostaną wolne wejściówki, można je będzie odebrać tuż przed koncertem w kasie sali „Piast”. Ilość bezpłatnych biletów jest ograniczona.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy