LĘDZINY. Fill na placu Farskim

03 sierpnia 2017
LĘDZINY. Fill na placu Farskim

W sobotę na Placu Farskim w Lędzinach odbędzie się koncert zespołu Fill. Początek koncertu zaplanowano na godzinę 19.00.

Fill, to energetyczne rockowe brzmienie z domieszką punk-rocka i hip-hopu. Zespół w 2017 roku nagrał swoją drugą płytę „Na kolana”. Utwory z płyty docenili słuchacze Antyradia.

W czerwcu br. zespół zagrał koncert w gronie 9 półfinalistów konkursu Antyfest Antyradia, wybranych spośród 500 zespołów.

Muzyka zespołu Fill to energetyczne rockowe brzmienie z domieszką punk-rocka i hip-hopu. W 2017r. zespół nagrał drugą płytę „Na kolana”, której utwory docenili słuchacze Antyradia. W czerwcu 2017 r. Fill zagrał koncert w gronie 9 półfinalistów konkursu Antyfest Antyradia, wybranych z ponad 500 zespołów.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy