CHEŁM ŚLĄSKI. Konkurs fotograficzny z okazji 25-lecia Gminy

07 stycznia 2020
CHEŁM ŚLĄSKI. Konkurs fotograficzny z okazji 25-lecia Gminy

Gmina Chełm Śląski w tym roku obchodzi swoje 25-lecie. Z tej okazji Gminny Ośrodek Kultury organizuje konkurs fotograficzny pt. „Chełm Śląski – Gmina wielkich przemian”. Konkurs ma pokazać cenne fotografie, które ukazują wygląd gminy i życia mieszkańców sprzed lat.

Udział w konkursie mogą wziąć udział zespoły klasowe i przedszkolne oraz osoby prywatne.

-Liczymy, że w Państwa prywatnych zbiorach znajdą się cenne historycznie fotografie, które zeskanujemy i wykorzystamy do zorganizowania ciekawej wystawy – podkreślają organizatorzy konkursu.

Patronat nad konkursem objął wójt gminy Chełm Śląski. Szczegółowe informację znajdują się w REGULAMINIE.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy