BOJSZOWY. Trzystu seniorów na spotkaniu z wójtem

15 stycznia 2019 , aktualizacja: 15 stycznia 2019 08:14
Fot. UG Bojszowy

Fot. UG Bojszowy

W minioną sobotę odbyło się tradycyjne spotkanie wójta z seniorami zamieszkującymi Gminę Bojszowy. Na zaproszenie odpowiedziało prawie 300 osób, spośród wszystkich, którzy ukończyli 70. rok życia.

W sposób szczególny uhonorowano najstarszą uczestniczkę spotkania, Panią Franciszkę Sklorz, a także symbolicznie przywitano najmłodszych.

Uczestnikom imprezy czas umilał zespół Banita Band. Była okazja, by wspólnie pośpiewać, pokołysać się, a także zatańczyć.

Biorący udział w spotkaniu mieli możliwość zrobienia sobie pamiątkowego zdjęcia, które będą do odbioru od 21 stycznia w Urzędzie Gminy, pokój nr 7.

(Źródło: UG Bojszowy)

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy