BOJSZOWY. Pijany 22-latek ukradł baner wyborczy. Teraz stanie przed Sądem

29 czerwca 2020
BOJSZOWY. Pijany 22-latek ukradł baner wyborczy. Teraz stanie przed Sądem

W nocy z soboty na niedzielę około godziny 1 w nocy jeden z mieszkańców ulicy Korzenieckiej w Bojszowach zauważył mężczyznę, który zrywa wiszący na jego płocie baner wyborczy, a następnie zaczął uciekać na rowerze.

Zgłaszający udał się za mężczyzną samochodem i złapał sprawcę na ulicy Pancerniaków. Na miejsce został wezwany patrol policji. Czyn miał charakter chuligański, za co kara pozbawienia wolności.

-Ponadto 22-letni mieszkaniec Międzyrzecza został ukarany mandatem w wysokości 500 zł za kierowanie rowerem w stanie nietrzeźwości, bo jak się okazało był pod wpływem alkoholu - 1,6 promila – informuje Katarzyna Skrzypczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

Zobacz także

28.06.2020, 18:18 LĘDZINY. Powitali lato 2020 0

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy