BIERUŃ. Tragiczny wypadek na Turyńskiej. Nie żyje 20-latek

30 lipca 2020
fot.KPP Bieruń

fot.KPP Bieruń

We wtorkowe popołudnie na ulicy Turyńskiej w Bieruniu doszło do tragicznego wypadku drogowego.

Ze wstępnych ustaleń bieruńskich policjantów wynika, iż kierujący motocyklem marki suzuki 20-letni mężczyzna na łuku jezdni stracił panowanie nad pojazdem, zjechał na pobocze i z dużą siłą uderzył w bariery ochronne. Młodego kierowca jednośladu poniósł śmierć na miejscu.

Dokładne okoliczności tego zdarzenia wyjaśnią policjanci z bieruńskiej drogówki pod nadzorem tyskiej prokuratury.

-Apelujemy do kierowców o rozważną i ostrożną jazdę. Przestrzegamy przed przekraczaniem dozwolonych prędkości w terenie zabudowanym, jak również poza nim – mówi Katarzyna Szewczyk z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu. -Dbajmy o bezpieczeństwo swoje i innych uczestników ruchu – dodaje Szewczyk.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy