BIERUŃ. To już 6. Bieruński Bieg Utopca dla WOŚP

08 stycznia 2020
Ubiegłoroczny 5. Bieg Utopca. Fot. Szymon Chabior

Ubiegłoroczny 5. Bieg Utopca. Fot. Szymon Chabior

W najbliższą niedzielę, 12 stycznia br. na bieruńskim Rynku wystartuje 6. Bieruński Bieg Utopca. Wydarzenie sportowe wspiera 28. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

-Trasa biegu ma charakter crossowy, a zważając na zimowe warunki może być bardzo wymagająca – informują organizatorzy. -Dystans to ok. 17 km przewyższenia oraz około 5,5 km dla osób mniej wprawionych – dodają.

W biegu może wziąć każdy chętny. W planie organizatorzy przewidzieli także imprezy towarzyszące dla najmłodszych. Zapisy i szczegółowe informacje na stronie internetowej.

Bieg dzieci rozpocznie się o 10.30, natomiast bieg główny wystartuje o 11.45.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy