BIERUŃ. Spotkali się na parkingu. Zostali ukarani mandatem w wysokości 500 zł

27 marca 2020
BIERUŃ. Spotkali się na parkingu. Zostali ukarani mandatem w wysokości 500 zł

W czwartek dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu odebrał zgłoszenie z którego wynikało, iż na parkingu osiedlowym przy ulicy Oświęcimskiej zgromadziło się czterech mężczyzn. Przypomnijmy, że w środę weszło w życie rozporządzenie Ministra Zdrowia dotyczące m.in. całkowitego zakazu gromadzenia się osób. Na miejsce natychmiast udali się funkcjonariusze.

-Jak ustalili mundurowi, mężczyźni spotkali się w celach towarzyskich. Stróże prawa nie znaleźli żadnych podstaw, aby w świetle nowo wprowadzonych przepisów potraktować panów ulgowo za tak nieodpowiedzialne zachowanie -informuje Katarzyna Skrzypczyk z Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu

Każdy z mieszkańców powiatu bieruńsko-lędzińskiego został ukarany mandatem w wysokości 500 złotych.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy