BIERUŃ. Pierwszy mieszkaniec zakażony koronawirusem

30 marca 2020
BIERUŃ. Pierwszy mieszkaniec zakażony koronawirusem

Jeden z mieszkańców Bierunia jest zakażony koronawirusem. Informację tą potwierdziło Ministerstwo Zdrowia. Mężczyzna ten miał kontakt z osobą, która wróciła z zagranicy.

Stan ogólny zakażonego jest dobry, nie wymaga hospitalizacji. Poddany został leczeniu domowemu.

- Nie wychodźmy z domu jeśli to nie jest bezwzględnie konieczne, unikajmy bezpośredniego kontaktu z innymi osobami – apeluje burmistrz miasta Bierunia Krystian Grzesica.

Aktualnie w Bieruniu potwierdzony jest 1 przypadek zakażenia oraz 34 osoby objęte kwarantanną.

- Koronawirus nie będzie się rozprzestrzeniał w szybkim tempie jeśli będziemy odpowiedzialni. Bardzo na Was liczę i apeluję: Zostańcie w domach! – podkreśla burmistrz

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Taki jeden, 31.03.2020 02:20
Gościu jeden z Bierunia ma Kwarantanne a słuchy chodza, że z rodziną po Placu chodzi, a reszta już nie ma kwarantanny i nawet po sklepach lata
, 30.03.2020 18:37
Czyli ta osoba naruszyla kwarantanne skoro zakaziła inna osobę po powrocie zza granicy...