BIERUŃ. Oświetlenie led pojawi się na 23 ulicach

11 grudnia 2019 , aktualizacja: 11 grudnia 2019 06:14
fot. UM w Bieruniu

fot. UM w Bieruniu

W pierwszych dniach grudnia w Urzędzie Miasta Bieruń została zawarta umowa na wymianę blisko 400 opraw oświetleniowych tylu led.

Wymiana oświetlenia, którą wykona firma z Imielina – Copco Plus Sp. z o.o. ma zakończyć się w połowie września 2020 roku.

Umowa została podpisana przez burmistrza Bierunia Krystiana Grzesicę oraz prezesa zarządu firmy Copco Plus Sp. z o. o. z Imielina, Arkadiusz Kopacz.

Wymiana oświetlenia ulicznego na terenie gminy Bieruń będzie kosztować 1 127 771,00 złotych. Kwota ta w 85% zostanie sfinansowana ze środków Unii Europejskiej w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego. Reszta kwoty będzie pochodzić z budżetu gminy Bieruń.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy