BIERUŃ. Od jutra będzie można korzystać z pływalni

30 czerwca 2020
fot. BOSIR

fot. BOSIR

Już jutro (w środę) Bieruński Ośrodek Sportu i Rekreacji w Bieruniu po przerwie związanej z koronawirusem otwiera pływalnie.

Pływalnia przy ulicy Węglowej będzie czynna od poniedziałku do soboty w godzinach 12.00-22, a w niedzielę od 12.00 do 21. Natomiast obiekt przy ulicy Kadłubowej 15 będzie czynny 7 dni w tygodniu od 12.00 do 22.00

Na każdym wyznaczonym torze mogą być maksymalnie 4 osoby. W saunie suchej mogą być 2 osoby (obiekt przy ul. Węglowej 11) oraz 6 osób (obiekt przy ul. Kadłubowa 15). Aktualnie sauny parowe i infrared będą nieczynne.

Warto zaznaczyć, że nie będzie można korzystać z suszarek oraz wypożyczenia sprzętu pływackiego typu deski, pływaczki, makarony, itp.

Przy wejściu na teren pływalni należy obowiązkowo zdezynfekować ręce, trzeba pamiętać także o zachowaniu bezpiecznej odległości 2 metrów od pozostałych osób na obiekcie. Do momentu wejścia do szatni trzeba mieć zasłonięty nos oraz usta. Wychodząc z szatni do wody należy obowiązkowo skorzystać z prysznica, a także za każdym razem po wyjściu z sauny.

Osoby, które będą naruszały zasady ogólnego bezpieczeństwa związanego obostrzeniami związanymi z koronawirusem mogą być wyproszone z obiektu.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy