BIERUŃ. Obywatel Turcji spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia

27 czerwca 2020
BIERUŃ. Obywatel Turcji spowodował kolizję i odjechał z miejsca zdarzenia

W piątek około godziny 12.00 na ulicy Warszawskiej w Bieruniu doszło do zdarzenia drogowego.

Z ustaleń policjantów wynika, iż kierujący fiatem seicento nie zauważył skręcającego na posesję peugeota partnera, którym kierował 46-letni mieszkaniec powiatu bieruńsko-lędzińskiego. W ostatniej chwili chciał ominąć pojazd, jednak podczas manewru zahaczył o pojazd. Sprawca kolizji odjechał z miejsca zdarzenia.

-34-letni obywatel Turcji, mieszkający w Woli po około 2 godzinach sam zgłosił się na Komendę Powiatową Policji w Bieruniu – informuje Katarzyna Skrzypczyk, oficer prasowy bieruńskiej policji. -Mężczyzna tłumaczył się, że odjechał bo się wystraszył – dodaje rzeczniczka.

34-letni mężczyzna za spowodowanie kolizji został ukarany mandatem w wysokości 300 zł.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy