BIERUŃ. Muzyka i tańce country na bieruńskim Rynku

07 sierpnia 2017
fot. Szymon Chabior

fot. Szymon Chabior

Wczoraj na bieruńskim Rynku odbył się koncert trzyosobowego zespołu „Whiskey Rivier”. Bieruń odwiedziła także grupa miłośników country, która urozmaiciła koncert poprzez charakterystyczny taniec country. Zorganizowanie koncertu było możliwe dzięki lokalnym przedsiębiorcom, którzy prowadzą swoją działalność w sercu miasta.


-Chciałbym bardzo podziękować lokalnym przedsiębiorcom, którzy przyczynili się do zorganizowania tego koncertu i zaoferowali pomoc przy organizacji kolejnych – powiedział w niedzielę, obecny na Rynku burmistrz Bierunia, Krystian Grzesica.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy