BIERUŃ. Jarosław Dziendziel nowym zastępcą Komendanta Policji

09 grudnia 2019
fot. Policja

fot. Policja

Od 1 grudnia Jarosław Dziendziel pełni funkcję Pierwszego Zastępcy Komendanta Policji w BIieruniu. W ostatnim tygodniu listopada w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach Jarosław Dziendziel przyjął rozkaz personalny od Zastępcy Komendanta Wojewódzkiego Policji w Katowicach insp. Mariusza Krzystyniaka.

Jarosław Dziendziel dotychczas pełnił funkcję Naczelnika Wydziału Ruchu Drogowego w tyskiej jednostce. W spotkaniu udział wziął również szef Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu Sławomir Sałbut.

Zobacz także


Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy