BIERUŃ. Barbórka Tyska charytatywnie dla Walecznej Lenki

02 grudnia 2019
fot. zyg

fot. zyg

W pierwszą niedzielę grudnia na Torze Fiata w Bieruniu odbyła się motoryzacyjna impreza pn. „Barbórka Tyska na Torze Fiata”. Poza zmaganiami zawodników cel był jeden – uzbierać jak najwięcej pieniędzy na rehabilitację 5-letniej Lenki.

Akcja SMT RALLY TAXI podczas Barbórki Tyskiej polegała m.in. na licytacji przejazdów z kierowcami rajdowymi. Uruchomione zostało 8 aukcji, w których można było licytować przejazd na prawym fotelu rajdówki z wybranym przez siebie kierowcą. Dzięki temu udało się uzbierać 2730 zł, ale to nie koniec. Do tego trzeba dodać pieniądze zebrane do puszek.

W Barbórce Tyskiej wystartowało około 70 załóg.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy