BIERUŃ. 36-latka ze zmiażdżonymi palcami trafiła do szpitala

29 sierpnia 2019
fot. sz

fot. sz

W miniony poniedziałek w godzinach popołudniowych w jednym z zakładów produkcyjnych przy ulicy Strefowej / Ekonomicznej w Bieruniu doszło do nieszczęśliwego wypadku.

-Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, iż 36-letnia kobieta chciała usunąć nadmiar pianki z maszyny do laminacji ogniowej, a że znajdowała się poza czujnikami bezpieczeństwa maszyna wciągnęła jej lewą dłoń między wałki i zmiażdżyła trzy palce – informuje Katarzyna Skrzypczyk, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Bieruniu.

36-latka została przetransportowana helikopterem do jednego ze szpitali w Katowicach. Policjanci zabezpieczyli monitoring oraz powiadomili Państwową Inspekcję Pracy. Kobieta była trzeźwa.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy