BADMINTON. Równać do bierunian

07 stycznia 2020
W rozgrywanych w Białymstoku mistrzostwach Polski w badmintonie reprezentanci bieruńskiej Unii wywalczyli w sumie sześć medali. Fot. FB

W rozgrywanych w Białymstoku mistrzostwach Polski w badmintonie reprezentanci bieruńskiej Unii wywalczyli w sumie sześć medali. Fot. FB

Mówisz badminton - myślisz Bieruń. To hasło jest niewątpliwie coraz bardziej aktualne. Wszystko za sprawą świetnych wyników uzyskiwanych przez bierunian w zawodach badmintona nie tylko na krajowej, ale i międzynarodowej arenie.

Reprezentanci UKS Unii Bieruń w wielkim stylu zamknęli poprzedni rok. Ponad 30-osobowa reprezentacja tego klubu z powodzeniem startowała w klubowych mistrzostwach Polski, które rozgrywane były w Białymstoku.

W sumie bierunianie wywalczyli sześć medali - trzy złote (w kategoriach juniorów, juniorek młodszych, młodziczek), srebrny (młodzieżowcy) i dwa brązowe (młodzicy, młodziczki młodsze). Ten wynik nie wymaga komentarza.

Przypomnijmy także, że bieruński badmintonista - Wiktor Trecki reprezentował Polskę na meczach sparingowych w południowokoreańskiej stolicy. W Seulu wziął też udział w prestiżowym turnieju badmintonowym Gwangju Korea Masters. Wiktor Trecki trenuje w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich w Warszawie.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy