BIERUŃ. Otwarcie Cetrum Sportowego Homera Adrenlina już dziś!

25 czerwca 2020
BIERUŃ. Otwarcie Cetrum Sportowego Homera Adrenlina już dziś!

Dzisiaj od godziny 15.00 do 18.00 mieszkańcy Bierunia oraz inni zainteresowani będą mogli zwiedzić Centrum Sportowe Homera ADRENLINA w Bieruniu.

- Dodatkowymi atrakcjami będą projekcja filmu o rewitalizacji osiedla Homera i powstawaniu Centrum Sportowego Homera ADRENALINA, a także możliwość rozmowy z operatorami ścianek wspinaczkowych. Zachowane zostaną wszelkie zasady bezpieczeństwa sanitarnego – podkreślają organizatorzy.

Obiekt znajduje się w Bieruniu przy ulicy Homera 34.

Dodaj komentarz

Agencja Medialna sbl24.pl informuje, że nie ponosi odpowiedzialności i w żaden sposób nie ingeruje w treść wypowiedzi umieszczanych w komentarzach, zastrzega sobie jedynie prawo do usuwania, w ciągu 24 godzin, listów o treści reklamowej, sprzecznej z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej czy też propagujących przemoc oraz treści powszechnie uznanych za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe i naruszających zasady Netykiety. Przypominamy, że osoby zamieszczające opinie, o których mowa powyżej, mogą ponieść za ich treść odpowiedzialność karną lub cywilną.

Brak komentarzy